EK

CİHAZLARI

Fiberfox Fiber Optik Ek Cihazları

Performans, ekonomi ve güçlü teknik servis

G. Kore’li üretici Fiberfox ‘un özellikle fiyat ve performans verimliliğini ön planda tutarak tasarladığı ek cihazları sayesinde verimliliğiniz artacak.

Fiberfox ve Sınırsız Eğitim

Fiberfox sahipleri, cihazlarını teslim alırken ücretsiz kullanım eğitimi almaktadır. Bu eğitimler Fiberfox Kore tarafından sertifikalandırılır ve sertifikalar dünya genelinde geçerlidir.

Şayet siz de Fiberfox kullanıcı ailesinin bir parçasıysanız, bu eğitimleri sınırsız alabilirsiniz. Eğitim alan personelinizin firmanızdan ayrılması halinde, yeni işe başlatacağınız personeliniz, ek cihazınız kaç yaşında olursa olsun eğitimlere katılabilir ve Fiberfox ek cihazınızı yetkin olarak kullanmaya başlayabilir.

Fiberfox ve Ek Garanti Paketleri

Fiberfox ek cihazları 2 yıl üretici garantisindedir, garanti her türlü parça değişimini ve işçilik bedellerini kapsamaktadır. Fiberfox ürün garantisini daha uzun süre yaşamak isterseniz, ek garanti paketleri ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Türkçe Menü ve Kullanım Klavuzu

Fiberfox ek cihazları sektör teknik terimlerine uygun şekilde Türkçeleştirilmiştir.

Türkiye’de tam yetkin teknik servis

Fiberfox ek cihazlarının tüm servis işlemleri Türkiye’de gerçekleştirilmektedir.

Genişletilmiş Aksesuar Kiti

Fiberfox ek cihazları iki adet özdeş li-ion bataryaya sahiptir. Araç şarj kiti sıyırıcı gibi ekstra aksesuarlar standart kite dahil edilmiştir.

Zorlu Koşullara Uygun Tasarım

Fiberfox ek cihazları IP52 seviyesinde toz ve su geçirmezliğe sahiptir. Dış ortamda kullanıma tam uygundur.

Firefox Türkiye yapılanmasının detayları nelerdir?

Egeist Teknoloji tüm Fiberfox ürünlerinin Türkiye ana dağıtıcısı ve servis merkezidir.

Fiberfox ek cihazları her koşulda Türkiye’de tamir edilir mi?

Tüm servis ihtiyaçları Türkiye’de tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Fiberfox ek cihazları herhangi bir koşulda tamir işlemleri için G. Kore’ye gönderilmez.

Türkiye’de tamir edilememesi durumunda ne olur?

Türkiye’de tamir edilememesi mümkün değildir, ancak öngörülemeyen bir sebeple bu durum oluşursa, ilgili cihaz tüm masrafları Egeist Teknoloji tarafından ödenerek diğer servis merkezlerinden birine gönderilir. Egeist teknoloji böyle bir durumda servis ücretine ek herhangi bir ücret talep etmeyeceğini taahhüt eder.

Garanti kapsamı ve detayları nelerdir?

Fiberfox ek cihazlarının tüm yedek parçaları ve bu parçaların değişiminden doğacak servis işlemleri garanti süresinde ücretsizdir. Bataryalar EU direktiflerine uygun olarak garanti kapsamı dışındadır. Sıyırıcı ve kesiciler garanti kapsamı dışındadır.

Ortalama servis süreniz nedir?

Fiberfox ek cihazları için ortalama servis süresi 3 iş günüdür. Herhangi bir sebepten dolayı bu süre 3 iş gününü aşarsa, yedek cihaz sağlama hizmetimiz ücretsiz olarak verilir.

Yedek parça eksikliği durumunda yedek cihaz sağlama hizmeti veriyor musunuz?

Fiberfox ek cihazları için gerekli olabilecek tüm yedek parçalar her zaman Egeist Teknoloji stoklarında bulunmaktadır. Şayet yedek parça eksikliği sebebiyle servis süresinin uzaması söz konusu olursa servis süresi tamamlanana kadar ikame cihaz Egeist Teknoloji tarafından ücretsiz olarak sizlere sunulur.

Fiberfox ek cihazları için bakım ve kalibrasyon periyotları nasıldır?

Egeist teknoloji olarak ek cihazınızı her yıl en az bir kere ya da her 10000 ek yapıldığında bakım ve kalibrasyon için servisimize göndermenizi tavsiye ediyoruz.  Garanti kapsamı sürecinde bakım ve kalibrasyon hizmetleri ücretsiz verilmektedir. Garanti kapsamı sonrasında ise temizlenmiş şekilde servisimize gönderdiğiniz ek cihazlarının bakım ve kalibrasyon işlemi 50 USD karşılığında yapılmaktadır.

Fiberfox Mini4s

Dayanıklılık Testleri

Tanıtım Videosu